Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 626

OGŁOSZENIA
30.05.2021 r.
Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 

 1. Dzisiejsza Uroczystość Najświętszej Trójcy kończy czas Komunii św. wielkanocnej.
 2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Msze św. o godz. 8.00 i 10.00, po której nastąpi procesja do 4 ołtarzy. Jest to dzień Pierwszej rocznicy Komunii świętej dla klas czwartych. Spowiedź odbędzie się w środę o godz. 16.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy: 1. Przy Pomniku św. Jana Pawła II – rodzice dzieci pierwszokomunijnych 2. Przy Organistówce – rodzicie dzieci rocznicowych, 3. Przy kapliczce przy dębach – mieszkańcy Górecka Kościelnego, 4. Na scenie w amfiteatrze – rodzice kandydatów do bierzmowania. Proszę o uporządkowanie trasy przejścia Procesji.
 3. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca – modlitwa za dzieci, które odeszły od Boga, pierwszy czwartek i piątek miesiąca, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 15.30, chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.15. Pierwsza sobota i niedziela miesiąca.
 4. Zachęcam do śpiewu Litanii do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 16.40. w niedzielę o godz. 11.40.
 5. We wtorek o godz. 19.30 spotkanie dla Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Rozpoczynamy nowy podręcznik o modlitwie. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć serdecznie zapraszamy. Podręczniki dla osób, które formują się indywidualnie są do nabycia w zakrystii.
 6. W sobotę odbędzie się zbiórka dla ministrantów o godz. 10.00.
 7. Jest możliwość pieszej Pielgrzymki do Radecznicy z Tereszpola Zaorendy 12 czerwca. Informacje w zakrystii.
 8. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na tacę, indywidualnie i za wpłaty na konto, 2×100 zł, 1×50 zł. Dziękuję za ofiary z okazji poświęcenia pól. Dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za podarowanie obrusów do kościoła.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 12. Zapowiedzi:
 13. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisław Droździel, + Leszek Gontarz, pogrzeb w środę o godz. 15.00.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top