Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 769

OGŁOSZENIA
01.05.2021 r.
5 Niedziela Wielkanocna


 1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na tacę, indywidualnie i za wpłaty na konto. Jedna ofiara 200 zł. Została wykonana droga na cmentarzu do krzyża. Koszt inwestycji 5800 zł. Dziękuję wszystkim panom, którzy wykonali ciężką pracę. We wtorek i środę pracowało po 11 osób. Dziękuję wójtom Gminy Aleksandrów Józefowi Białemu oraz Zbigniewowi Bielakowi za pomoc w wykonywanych pracach a także p. Marianowi Puźniakowi za przywiezienie pisku i ziemi. Dziękuję Wszystkim, którzy porządkują nasz cmentarz. Za tydzień taca na WSD.
 2. W sobotę rozpoczął się miesiąc maj. Śpiew Litanii codziennie o godz. 16.40. w niedzielę o godz. 11.40. Szczególnie zapraszam dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej oraz sakramentu bierzmowania.
 3. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w intencji zmarłych przed odpustem. Taca będzie przeznaczona na wykonanie drogi na cmentarzu.
 4. Jutro uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę.
 5. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca – modlitwa za dzieci, które odeszły od Boga, pierwszy czwartek i piątek miesiąca, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 15.30, chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00. Spowiedź od godziny 16.15.
 6. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski i naszej Parafii. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 – suma odpustowa w tym roku w kaplicy na wodzie. Procesja z kaplicy na wodzie do kościoła. Homilię wygłosi ks. dr Jarosław Przytuła – rektor WSD. Proszę o udekorowanie kapliczki na wodzie mieszkańców Tereszpola Kukiełki.
 7. Przypominam, że trwa epidemia i należy przestrzegać wytycznych prawa państwowego.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Majdanu Kasztelańskiego. Teraz kolejka przechodzi do Brzezin. Proszę o kontakt w sprawie kwiatów na odpust.
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 11. Zapowiedzi: Łukasz Dul, par. tut. i Agata Sikora par. Łosiniec, zap. 2. Marek Adam Huta, par. św. Wawrzyńca w Rymanowie i Monika Łokaj, par. tut. zap.1

W ostatnim czasie zmarli: + Teresa Bura oraz + Anna Szpakowska

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top