Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 865

OGŁOSZENIA
21.03.2021 r.

 1. marca w Kościele rozpoczął się Rok Rodziny, na plakacie są przedstawione różne inicjatywy, które będą podejmowane w naszej Diecezji.
 2. Dziękuję ks. Piotrowi Spyrze.
 3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składane na tacę, indywidualnie i za wpłaty na konto. Ostatnio otrzymaliśmy: 1×300 zł, 1×100 zł za ufundowanie fioletowego ornatu, za wykonanie kanalizacji przy organistówce, za wypranie firanek na plebani, za zrobienie pólek w kancelarii oraz za uprzątnięcie terenu ze złamanych drzew, podziękowania dla Radnych oraz anonimowych Parafian oraz dla Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Dzisiaj puszka na KRZ, natomiast za tydzień będzie puszka dla małego chłopca, który choruje na bardzo rzadką chorobę. Tradycyjnie będzie woreczek na kwiaty do Bożego Grobu.
 4. Po ostatnim spotkaniu z Radnymi zaplanowaliśmy dokończenie drogi na cmentarzu oraz jest przygotowywana dokumentacja do renowacji głównego ołtarza w kościele.
 5. 25 marca Uroczystość Zwiastowania NMP, Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 17.00, na każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia Deklaracji Duchowej Adopcji, druczki znajdują się przy ołtarzach bocznych.
 6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 25-27 marca 2021 r., które poprowadzi ks. Eugeniusz Derdziuk, diecezjalny egzorcysta, proboszcz z Krasnobrodu. Msze św. z naukami o godz. 9.00, 11.00 i 17.00 z wyjątkiem piątku, nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Sobota jest dniem spowiedzi, zapraszamy 30 minut przed każdą Mszą św.
 7. Za tydzień Droga Krzyżowa o godz. 16.00 do Kaplicy na Wodzie. W niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
 8. W piątek będzie wieczór uwielbienia o godz. 20.00.
 9. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Na każdej Eucharystii błogosławieństwo palm.
 10. Przypominam, że trwa epidemia i należy przestrzegać wytycznych prawa państwowego.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego. Zakończyła się kolejka. Teraz prosimy mieszkańców Majdanu Kasztelańskiego.
 12. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 13. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 14. Zapowiedzi:
 15. W ostatnim czasie zmarli: + Dariusz Odkała

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top