Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 787

OGŁOSZENIA
4 Niedziela Adwentu
20.12.2020 r.

 1. Dziękuję ks. Sylwestrowi Zwolakowi.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym dla mnie czasie wspierali mnie modlitwą, dziękuję za wszystkie zamówione Msze św. za zainteresowanie i wszelkie przejawy życzliwości, za posiłki i robione zakupy. Dziękuję ks. Waldemarowi za troskę o Parafię podczas mojej nieobecności.
 3. Intencje na 24 grudnia Msza św. zbiorowa.
 4. Dziękuję za ofiary na naszą Parafię za ofiary na tacę i indywidualne 50 zł i 100 zł natomiast z opłatków wpłynęło 7499 zł.
 5. W ostatnim czasie zwiększyła się kradzież miedzianych elementów z kościołów, dlatego proszę o większą czujność przy naszym kościele.
 6. W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego, wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy, proszę o zachowanie modlitewnego charakteru tego spotkania, Msza św. zbiorowa w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 8.00.
 7. W piątek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Pasterka o północy, taca przeznaczona na fundusz ochrony życia, pozostałe Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
 8. W sobotę św. Szczepana, Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00, odbędzie się błogosławieństwo owsa.
 9. Za tydzień Święto Świętej Rodziny, na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 10. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej z racji pandemii. W najbliższym czasie poinformujemy jak będzie wyglądała modlitwa za mieszkańców naszej parafii.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki
 12. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Kalendarze, świece Caritas w cenie 6 zł.
 13. W ostatnim czasie zmarli: + Andrzej Drożdziel oraz + Jan Świstek

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top