Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 668

OGŁOSZENIA
30 Niedziela zwykła
25.10.2020 r.

 1. Dziękuję za ofiary na tacę na inwestycje Parafii zebraliśmy 2635 zł. Ostatnio otrzymaliśmy ofiarę: 100 zł, dziękuję za wykonanie prac na cmentarzu, za naprawienie płotu oraz za wycięcie drzew na cmentarzu. Pracowało 15 osób.
 2. Niestety nadal trwa epidemia i należy przestrzegać wytycznych prawa państwowego. Proszę zachowywać dystans oraz zakrywać usta i nos. Biskupp diecezjalny udzielił dyspensy dla chorych i starszych od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
 3. Nabożeństwa różańcowe są o godz. 16.30. Dzieci, które zbierały naklejki proszę, aby we wtorek przyniosły podpisane swoje albumy. 31 października będą wręczane nagrody.
 4. Spotkania formacyjne,
  Przyjaciele Oblubieńca – wtorek godz. 19.30,  w kościele,
  pozostałe spotkania będą odbywały się zdalnie.
 5. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbiania.
 6. Dzisiaj Panie z KGW z Brzezin będą sprzedawały ekologiczne wieńce. Zachęcam do kupowanie ekologicznych wieńców a nie takich, które zanieczyszczają nasze środowisko.
 7. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Prosimy o uporządkowanie grobów. Posegregowane śmieci proszę wyrzucać w wyznaczone miejsca. Kartki wypominkowe znajdują się na ołtarzach bocznych oraz na ławkach. Prosimy o wyraźne wypisywanie zmarłych.
 8. W niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszej Parafii o godz. 8.00, 10,00 i 12.00, po niej nastąpi procesja na cmentarz, jeżeli nie będzie zakazu. 1 i 2 listopada odbędzie się doroczna kwesta na remont zabytkowych pomników i grobowców. Dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o nasz zabytkowy cmentarz.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 12. Są już dostępne kalendarze dla rolników, z wieńcami oraz KRZ. Koszt 27 zł i 7 zł.
 13. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św. zachęcam, aby oglądać przez YouTube.
 14. Zapowiedzi:

W ostatnim czasie zmarli: + Władysław Droździel

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top