Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 771

OGŁOSZENIA
18 Niedziela zwykła
02.08.2020 r.

 1. Dziękuję za ofiary indywidualne 500 zł. Dzisiaj puszka na KRZ.
 2. Organizujemy Pielgrzymkę w dniach 4-6 sierpnia do Komańczy, Strachociny, Dukli, Dębowca, Starego Sącza, Zakopane (wypoczynek, wyjście w góry), Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki. Koszt ok. 450 zł. Zapisy do niedzieli. Wyjazd we wtorek o godz. 7.00 z Górecka Kościelnego, następnie Aleksandrów. Powrót w czwartek ok. godz. 19.00.
 3. Dzisiaj jest Odpust ku czci MB Anielskiej. Można uzyskać odpust zupełny. Od godz. 15.00 odbędzie się Festyn Rodzinny na boisku za plebanią. Odbędą się występy zespołów i chóru z naszej Parafii oraz wystąpi Orkiestra Dęta ze Zwierzyńca, będą różne konkursy i zabawy dla dzieci oraz całych rodzin, do godz. 18.00 dla dzieci za darmo zamki dmuchane. Odbędzie się loteria, główną nagrodą jest zestaw ogrodowy, (fotele i ława). Wieczorem odbędzie się dyskoteka na świeżym powietrzu. Zachęcam, aby zorganizować sobie rodzinne pikniki. Dziękuję wszystkim za pomoc przy organizacji tego wydarzenia, a także za uporządkowanie terenu i plebani. Dziękuję za zrobienie ławek na zewnątrz kościoła.
 4. Przypominam, że nadal trwa epidemia i należy przestrzegać wytycznych prawa państwowego.
 5. Dzisiaj wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jutro pielgrzymka będzie przechodzić przez Aleksandrów, (11.00-12.00) proszę przyjąć pielgrzymów.
 6. We wtorek wspominamy św. Jana Marię Vianneya, patrona kapłanów a 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msza o godz. 17.00, błogosławieństwo kopru.
 7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, chorych będziemy odwiedzać od godz. 9.00.
 8. Ruszają zapisy na Exodus Młodych, który odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Górecku Kościelnym. Wśród wielu gości będą: ks. Abp Grzegorz Ryś, ks. bp Marian Rojek, Michał Olszewski, ks. Tomasz Źwiernik, ks. Mateusz Kopa, ks. Krzysztof Zgnilec, Ida Nowakowska Herndon, Maja i Krzysztof Sowińsccy oraz zespoły: Siewcy Lednicy, Arkadio, Razem za Jezusem i inni.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 12. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 13. Zapowiedzi: Patryk Paluch, par. tut. i Angelika Bąk par. Księżpol zap. 2.
 14. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top