Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 621

OGŁOSZENIA
17 Niedziela zwykła
26.07.2020 r.

 1. Dziękuję za tacę na inwestycje złożono 4770 zł. oraz ofiary indywidualne 300 zł i 200 zł. Dziękuję za ofiarowanie kropielnicy. Dzisiaj po Mszy św. błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary będą przeznaczone na misje. Za tydzień puszka na KRZ.
 2. Organizujemy Pielgrzymkę w dniach 4-6 sierpnia do Starej Wsi, Strachociny, Dukli, Dębowca, Starego Sącza, Zakopane (wypoczynek, wyjście w góry), Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki. Koszt ok. 450 zł. Zapisy do niedzieli.
 3. Dzisiaj odbędzie się spływ kajakowy dla rodzin z naszej parafii. Koszt 30 zł. Jedziemy autokarem. 14.15 SP Aleksandrów, następnie przystanek na zakręcie, Górecko Kościelne i Górecko Stare, Obrocz-Zwierzyniec.
 4. Za tydzień odbędzie się Odpust ku czci MB Anielskiej.
 5. Od 1 sierpnia ruszają zapisy na Exodus Młodych, który odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Górecku Kościelnym. Wśród wielu gości będą: ks. Abp Grzegorz Ryś, ks. bp Marian Rojek, Michał Olszewski, ks. Tomasz Źwiernik, ks. Mateusz Kopa, ks. Krzysztof Zgnilec, Ida Nowakowska Herndon, Maja i Krzysztof Sowińsccy oraz zespoły: Siewcy Lednicy, Arkadio, Razem za Jezusem i inni.
 6. W tym roku nie będzie Festiwalu, natomiast w pierwszą niedzielę sierpnia odbędzie się Festyn Rodzinny przy scenie w Górecku Kościelnym. Początek o godz. 15.00, występy Zespołów i chóru z naszej Parafii. O godz. 16.30 Koncert Orkiestry Dętej ze Zwierzyńca. Zachęcam rodziny do przygotowania pikniku. Odbędzie się loteria oraz konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dziękuję za wsparcie finansowe naszego wydarzenia.
 7. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 12. Zapowiedzi: 2. Anna Torba par. tut. i Józef Nizio par. Aleksandrów zap. 2. Patryk Paluch, par. tut. i Angelika Bąk par. Księżpol zap. 1.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top