Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 708

OGŁOSZENIA
12 Niedziela zwykła
21.06. 2020 r.

 1. Dziękujmy ks. Dominikowi Samulakowi za wygłoszone słowo Boże.
 2. Wczoraj w naszej parafii odbyła się Pierwsza Komunia Św. 16 uczniów klas 3 przystąpiło po raz pierwszy do Eucharystii. Dziękuję rodzicom za ufundowanie nowego baldachimu, który nam służy podczas procesji.
 3. Bardzo dziękuję za ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Dziękuję za ofiary indywidualne ostatnio otrzymaliśmy 200 zł. oraz na tacę inwestycyjną. Pragnę również podziękować P. Marcinowi Romanowskiemu, wiceministrowi sprawiedliwości za pieniądze na zabezpieczenie kościoła i plebanii przed włamaniami. Będzie zamontowany monitoring z widokiem na parking i cmentarz a także w kościele. Kwota dotacji wyniosła ponad 71 tys. złotych.
 4. Przypominamy, że została rozwiązana umowa z P. Larwą, administratorem cmentarza. Każdy może wybrać Firmę pogrzebową wg własnego uznania, dotyczy to także prac na cmentarzu. Przed pracami należy poinformować ks. Proboszcza. Proszę o dbanie o porządek na cmentarzu, proszę nie wyrzucać śmieci do lasu. Starajmy się ograniczać śmieci. Opłata roczna na wywóz śmieci wynosi 30 zł od rodziny. Pieniądze zostaną zebrane przez Radnych.
 5. Organizujemy Pielgrzymkę Pieszą do Krasnobrodu 1 lipca. Wyjście o godz. 8.00 spod kościoła, następnie Górecko Stare, łączymy się z Par. Tereszpol i razem pielgrzymujemy do Krasnobrodu, Msza św. o godz. 18.00, Apel o godz. 21.00, różaniec i Eucharystia. Suma Odpustowa w czwartek o godz. 12.00. Zapisy do 29 czerwca.
 6. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się ognisko dla dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Proszę rodziców o pomoc w przygotowaniu.
 7. W środę w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela odbędzie się święto Patronalne Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca zapraszamy na Eucharystię na godz. 18.00 wszystkich uczestników oraz sympatyków.
 8. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.
 9. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie Rady duszpastersko-ekonomicznej.
 10. Do dzisiaj są zapisy na rekolekcje oazowe dla naszej Parafii, rozpoczną się 13 lipca.
 11. Za tydzień odbędą się wybory Prezydenta RP, proszę o modlitwę o dobry wybór dla naszej Ojczyzny.
 12. W miesiącu czerwcu o godz. 16.45 jest śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
 13. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 14. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 15. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 16. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 17. Zapowiedzi: Mateusz Miciuk par. Józefów i Karolina Pastuszek par. tut. zap. 2.

W ostatnim czasie zmarli: +

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top