Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 665

OGŁOSZENIA

Odpust ku ci św. Antoniego
14.06. 2020 r.

 1. Dziękujmy ks. Krystianowi Malcowi za wygłoszone słowo Boże.
 2. Bardzo dziękuję za ofiary na utrzymanie naszej Parafii.
 3. Tydzień temu odbyło się spotkanie Rady Duszpastersko-Ekonomicznej. Została rozwiązana umowa z P. Larwą. Każdy może wybrać Firmę pogrzebową wg własnego uznania, dotyczy to także prac na cmentarzu. Przed pracami należy poinformować ks. Proboszcza. Proszę o dbanie o porządek na cmentarzu, proszę nie wyrzucać śmieci do lasu, dotyczy to także ziemi i wieńców, jest na to przygotowane miejsce. Starajmy się ograniczać śmieci. Opłata roczna na wywóz śmieci wynosi 30 zł od rodziny. Z tych pieniędzy chcemy też dokończyć drogę na cmentarzu.
 4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla osób, które zapisały się na wyjazd do Medjugoria. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt ok 1400 zł.
 5. W czwartek oktawa Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej Msza św. o godz. 17.00, po której nastąpi procesja do 4 ołtarzy. Proszę odpowiedzialne miejscowości o przygotowanie, błogosławieństwo wianuszków.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. o godz. 8.00, 17.00 i 17.30 a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 7. Organizujemy Pielgrzymkę Pieszą do Krasnobrodu 1 lipca. Wyjście jutro o godz. 8.00 spod kościoła, następnie Górecko Stare, łączymy się z Par. Tereszpol i razem pielgrzymujemy do Krasnobrodu, Msza św. o godz. 18.00, Apel o godz. 21.00, różaniec i Eucharystia. Suma Odpustowa w czwartek o godz. 12.00. Zapisy do 29 czerwca.
 8. Za dwa tygodnie odbędą się wybory Prezydenta RP, proszę o modlitwę o dobry wybór dla naszej Ojczyzny. Wyboru można dokonać tradycyjnie lub korespondencyjnie po wcześniejszym zgłoszeniu się do UG, można to uczynić do 16 czerwca.
 9. W miesiącu czerwcu o godz. 16.45 będzie śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
 10. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie Pierwsza Komunia św. spowiedź w piątek od godz. 16.00. natomiast rocznica pierwszej Komunii św. będzie 11 lipca.
 11. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
 12. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 13. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa.
 14. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 15. Zapowiedzi: Mateusz Miciuk par. Józefów i Karolina Pastuszek par. tut. zap. 1.
 16. W ostatnim czasie zmarli: + Władysław Kimak

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top