Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 756

OGŁOSZENIA
Niedziela Miłosierdzia
19. 04. 2020 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się też tydzień miłosierdzia. Zachęcam do odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam dzisiaj na godz. 15.00 na wspólną modlitwę.
  2. Od jutra zostaną zmniejszone ograniczenia dotyczące uczestnictwa we Mszy św. W naszym kościele będzie mogło brać udział 28 osób. Natomiast na zewnątrz należy zachować odpowiednią odległość. Przypominam o noszeniu maseczek także w czasie Eucharystii. Na czas Komunii św. należy uchylić maseczkę, aby ksiądz mógł udzielić Ciało Chrystusa. Osoby przyjmujące Komunie św. na rękę Ciało Pańskie przyjmują przy kapłanie.
  3. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w tym trudnym czasie. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie naszej parafii w tym pracowników kościelnych i organistę. Jest grupa parafian, którzy systematycznie wspierają nasz kościół. Ostatnio złożono ofiary indywidualne w kwocie 400 zł oraz na konto wpłynęło 250 zł. Zachęcam do takiej formy wspierania naszej Parafii. Nr konta znajduje się na naszej stronie. Za tydzień będzie taca inwestycyjna przeznaczona na bieżące wydatki.
  4. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi codziennie o godz. 16.30.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.
  7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  9. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
  10. W ostatnim czasie zmarli: + Jan Jung, pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top