Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 751

OGŁOSZENIA
4 niedziela Wielkiego Postu
22.03.2020 r.

 1. Zachęcam do uczestnictwa w Eucharystii przez Internet. Tydzień temu z takiej formy skorzystało ponad 1000 osób. Jeżeli ktoś nie jest w kościele na Mszy św. to nie jest grzech. Zachęcam do przyjmowania Komunii św. w sposób duchowy.
 2. W tym roku nie będzie rekolekcji wielkopostnych, natomiast odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia dzień skupienia z możliwością spowiedzi, który poprowadzi ks. Krystian Malec. Zachęcam do korzystania ze spowiedzi codziennie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30.
 3. 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00.
 4. Dziękuję za ofiary na tacę, przeznaczone na inwestycje złożono 676 zł. Dziękuję za wpłaty na konto i zachęcam do takiej formy wspierania naszej Parafii.
 5. Chorych będziemy odwiedzać na indywidualne zaproszenie.
 6. Spotkania formacyjne zawieszone do odwołania.
 7. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 16.30, (na Mszy św. będzie taca na pomoc potrzebującym), w niedzielę o godz. 11.30 Gorzkie Żale.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Brzezin.
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela. Są już baranki i paschaliki po 6 zł.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
 11. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 12. W ostatnim czasie zmarli: + Stanisława Bil

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top