Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 544

OGŁOSZENIA
1 grudnia 2019 r.
Pierwsza Niedziela Adwentu

 1. W tym tygodniu zostały zakończone prace przy remoncie plebanii. Dziękuję za ofiary jakie były składane na ten cel od początku roku wpłynęło 56760 zł z ofiar indywidualnych. W ostatnim tygodniu złożono 200 zł. Dziękuję wszystkim, którzy wykonywali różne prace na rzecz naszej parafii co znacząco obniżało koszty remontów. Zostało nam jeszcze rozliczenie z Firmą prowadzącą cały remont. Zapraszam na obejrzenie wykonanych prac. Dziękuję za przygotowanie fundamentów do segregacji śmieci.
 2. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent, czas, który przygotowuje nas na święta Narodzenia Pańskiego oraz na powtórne przyjście Chrystusa. Roraty w naszym kościele będą w poniedziałki, środy i soboty o godz. 6.00 rano, zachęcam do uczestnictwa mimo różnych przeciwności. Proszę przynosić ze sobą lampiony. Dzieci mogą wziąć z zakrystii lampiony. Zachęcam do podjęcia postu w intencji powołań.
 3. Zachęcam do podjęcia postu w intencji powołań.
 4. Spotkania formacyjne:
  wtorek godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca,
  piątek 17.00 – Oaza wszystkie grupy uczestnictwo w Eucharystii
  sobota godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów nie będzie bo jest wyjazd do Zamościa
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych będę odwiedzał od godz. 9.00, Aleksandrów do godz. 10.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00.
 6. W niedzielę 8 grudnia na Mszy św. o godz. 10.00 błogosławieństwo medalików dla dzieci przed pierwszą Komunią Świętą.
 7. W sobotę 7 grudnia odbędzie się wyjazd na Dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Wyjazd spod SP w Aleksandrowie o godz. 8.00, następnie Górecko Kościelne i Górecko Stare. Ministranci jadą w ramach zbiórki. Koszt 10 zł.
 8. Dzisiaj o godz. po Mszy św. można złożyć ofiary do puszki na Ośrodek Krok za krokiem dla osób niepełnosprawnych. Niech to będzie dla nas okazja wsparcia osób bardziej potrzebujących.
 9. Za tydzień puszka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 10. Organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 2-10 lipca 2020 r. koszt około 1500 zł.
 11. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela, kalendarze KRZ są już dostępne świece Caritas w cenie 6 zł.
 12. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 13. Zapowiedzi przedślubne:

W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top