Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 685

OGŁOSZENIA
22 września 2019 r.

 1. Dziękuję ks. Krystianowi Malcowi
 2. Dziękuję za wszystkie ofiary jakie wpływają na potrzeby naszej Parafii. W ostatnim tygodniu wpłynęło 600 zł. Dziękuję za ofiary na tacę złożono 3918 zł. Za tydzień taca na budownictwo sakralne, decyzją ks. Biskupa taca ta zostanie przeznaczona na prace prowadzone przy naszej Parafii.
 3. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają przy różnych pracach na rzecz Parafii. Ostatnio zostały zabezpieczone Krzyże, które znajdują się przy kościele swój czas poświęcili: Grzegorz Swacha, Krzysztof Osuch, Zbigniew Mazur, Waldemar Cios, Robert Bździuch, Dariusz Bździuch, Marek Gmyz, Piotr Marzec, Urszula i Henryk Krzemiendak. Dziękuję Antoniemu Osuchowi i Markowi Gmyzowi za prace przy stolarce okiennej i zrobienie drzwi wewnętrznych. Dziękuję Andrzejowi Wojtyle za pomoc przy pozyskiwaniu drewna na prace przy plebanii. Dziękuję za różne prace na rzecz Parafii Krzysztofowi Rawiakowi, Krzysztofowi Bilowi oraz Czesławowi Bździuchowi.
 4. W ubiegłą niedzielę odbyło się spotkanie Rady Duszpastersko Ekonomicznej naszej Parafii. Wśród omawianych tematów najważniejszym był problem związany z cmentarzem, ponieważ P. Larwa nie chce dalej prowadzić cmentarza na dotychczasowych warunkach z powodu dużej ilości śmieci jakie musi wywozić. Roczny koszt wywozu wynosi 20 tys. zł. Koszt ten zostanie przeniesiony na parafię. Jeżeli ktoś ma pomysł rozwiązania tego problemu to proszę o kontakt. Usilnie proszę nie przynosić plastikowych wieńców, które niszczą nasze środowisko a w niczym nie pomagają zmarłemu. Żywe kwiaty szybko gniją i są naturalne.
 5. Spotkania formacyjne:
  wtorek godz. 19.00 – Przyjaciele Oblubieńca
  piątek 17.00 – Oaza wszystkie grupy
  piątek 18.00 – kandydaci do bierzmowania
  sobota godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów obowiązkowa dla wszystkich, zapraszamy również kandydatów oraz tych którzy mieli przerwę
 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.
 7. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 8. Intencje są wywieszone w gablotce i na stronie internatowej. Pozdrawiam wszystkich, którzy oglądają transmisję Mszy św.
 9. Zapowiedzi przedślubne:
 10. W ostatnim czasie zmarli:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top