Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 629

OGŁOSZENIA
01 września 2019 r.

 1. Dzisiaj 1 września wspominamy 80. Rocznicę rozpoczęcia II wojny światowej. Dzisiaj w Majdanie Kasztelańskim odbędą się dożynki Gminno-Parafialne. Msza św. o godz. 12.00.
 2. Na tacę na inwestycje zebraliśmy 5151 zł oraz 300 z ofiar indywidualnych. Dziękuję za wszystkie ofiary jakie wpływają dzięki nim prace przebiegają bez większych opóźnień. Chcemy wyrobić się przed wizytacją kanoniczną, która będzie na początku października. Cały czas trwają prace przy wykroczeniach. Trzeba jeszcze położyć ostatnią warstwę tynków na zewnątrz i pomalować cały budynek. Zostały jeszcze podłogi do ułożenia. Już działa fotowoltaika.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja z możliwością spowiedzi w tych dniach od godz. 16.00. W pierwszy czwartek będziemy modlić się o świętość kapłanów oraz o nowe powołania. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.
 4. W piątek o godz. 17.00 odbędzie się Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego. Zapraszam, dzieci i młodzież oraz rodziców nauczycieli i katechetów z naszej parafii. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz dla oazy dzieci Bożych i oazy młodzieżowej.
 5. W sobotę w Tomaszowie Lub. odbędzie się powakacyjny dzień wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Po spotkaniu w Sanktuarium odbędzie się ognisko w okolicach Tomaszowa Lub. Zaproszenie jest skierowane do oazy, ministrantów oraz dzieci i młodzieży naszej parafii. Zapisy do środy. Koszt 10 zł.
 6. W sobotę o godz. 18.00 w zamojskiej katedrze odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Zachęcam do zorganizowania wyjazdu.
 7. Za tydzień taca na WSD.
 8. W przyszłą niedzielę odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Zachęcam, aby delegacje z wieńcami wzięły udział.
 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki.
 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 11. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top