Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 748

OGŁOSZENIA
28 lipca 2019 r.

  1. Dziękujemy ks. Krystianowi za wspólną modlitwę. Są jeszcze książki po 30 zł.
  2. Dziękujemy za ofiary na inwestycje w naszej parafii, taca wyniosła 4755, natomiast z ofiar indywidualnych w ostatnim tygodniu wpłynęło 1500 zł.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Chorych będziemy odwiedzać w czwartek od godz. 9.00.
  4. 2 sierpnia w piątek odbędzie się odpust ku czci MB Anielskiej, Msze św. będą o 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00, natomiast wieczorem o godz. 20.00 odbędzie się wieczór uwielbienia.
  5. 4 sierpnia odbędzie się XXIV Festiwal Pieśni Maryjnej Górecko Kościelne – Dąbrowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół VOX. Również w tym roku chcemy festiwal połączyć z festynem rodzinnym. Podczas przesłuchań będą odbywały się zabawy dla dzieci, młodzieży. Odbędą się różne konkursy dla całych rodzin. Festiwal rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10.00. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 12.00. O godz. 14.00 odbędzie się festyn rodzinny. Dla dzieci będzie przygotowana wioska indiańska. W tym roku również będzie loteria z cennymi nagrodami. Zapraszam do współpracy przy organizacji Festiwalu. Podczas festiwalu będzie możliwa degustacja regionalnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Podczas festiwalu zorganizowane będzie stoisko z regionalnymi potrawami. Zwracamy się z prośbą do wszystkich gospodyń z terenu parafii Górecko Kościelne o przygotowanie i przekazanie regionalnych potraw i produktów (kruche ciasta z sezonowymi owocami, amoniaczki i inne kruche ciasteczka, piróg biłgorajski, placki pieczone na blachach, racuchy, smalec swojej roboty, przetwory z sezonowych owoców, itd). Gotowe potrawy, ciasta i produkty można dostarczać w niedzielę (4 sierpnia) na godz. 13.00. W sobotę od godz. 9.00 odbędzie się przygotowanie terenu do konkursów na Polanie w Dąbrowie zapraszamy chętnych do pomocy.
  6. Jak co roku 2 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Informacje w zakrystii. Przez Aleksandrów pielgrzymi będą przechodzić w sobotę 3 sierpnia. Proszę o przygotowanie poczęstunku w tym samym miejscu co rok temu.
  7. W dniach 20-23 sierpnia odbędzie się 9. Exodus Młodych. Zachęcam młodzież naszej Parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Tereszpola Kukiełki.
  9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
  10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top