Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Brak komentarzy do Ogłoszenia Przeczytano: 874

OGŁOSZENIA
21 lipca 2019 r.

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona inwestycje w naszej parafii, Bóg zapłać za wsparcie oraz za ofiary indywidualne, w ostatnim tygodniu wpłynęło 800 zł. Zostały do wykonania tynki wewnętrzne i zewnętrzne oraz wykończenie łazienek, kancelarii oraz kuchni. Jeżeli ktoś potrzebuje stare futryny lub gruz to można sobie wziąć, bo zostanie wywieziony.
 2. Dzisiaj organizujemy parafialny spływ kajakowy. Wyjazd spod kościoła o godz. 14.00. Wcześniej SP Aleksandrów o godz. 13.50.
 3. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje.
 4. Jak co roku 2 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w drodze. Informacje w zakrystii.
 5. W tym roku 4 sierpnia odbędzie się 24 Festiwal Pieni Maryjnej w Górecku Kościelnym – Dąbrowa. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół VOX. Zachęcam sponsorów do wsparcia tego wydarzenia, jutro o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla KGW w sprawie organizacji Festiwalu, serdecznie zapraszam.
 6. W dniach 20-23 sierpnia odbędzie się 9. Exodus Młodych. Zachęcam młodzież naszej Parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
 7. Informacja od Wójta Gminy Aleksandrów i Tereszpol w sprawie termomodernizacji.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Aleksandrowa. Kolejka przechodzi do…
 9. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.
 10. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie, pozdrawiam wszystkich, którzy nas oglądają w Internecie.
 11. Zapowiedzi przedślubne:

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top