
Przyjęcie Dominika do LSO!
W Święto Miłosierdzia Bożego do grona ministrantów młodszych dołączył Dominik! Życzymy radości z posługi przy ołtarzu i dziękujemy Jemu oraz rodzicom za zaangażowanie!
Pielgrzymka Medjuogrje – Dubrownik – Mostar – Zapisy
6-14.07.2025KOSZT: 900 zł i 400 euro PROGRAM PIELGRZYMKI DZIEŃ 1:Msza Św. 5.00 wyjazd pielgrzymów z Górecko Kościelne. Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg pod Zagrzebiem/Chorwacja.DZIEŃ 2:Pakowanie bagaży. Śniadanie. Przyjazd do Medjugorje w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie i odpoczynek – obiadokolacja....
Nocna Droga Krzyżowa
W pierwszy piątek miesiąca kwietnia z Sanktuarium w Górecku Kościelnym wyruszyło ponad 150 osób na Nocną Drogę Krzyżową. Każdy mógł wybrać jedną z trzech tras odpowiednią do swoich możliwości.
20 r. śmierci Jana Pawła II
W środę, 2 kwietnia, wierni z parafii w Górecku Kościelnym zgromadzili się przy pomniku św. Jana Pawła II, wzniesionym z okazji Jubileuszu, aby uczcić 20. rocznicę śmierci Papieża Polaka. Podczas Mszy Świętej o 17:00 modlono się w intencji Kościoła i...








