Brak komentarzy do Przeczytano: 740

OGŁOSZENIA
XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejsza taca na WSD, za tydzień 3 niedziela miesiąca, wspieramy inwestycje w naszej Parafii oraz puszka na KRZ.

 2. We wtorek spotkanie dla Przyjaciół Oblubieńca o godz. 19.00.

 3. 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00

 4. W tym tygodniu odbędą się rekolekcje Droga do Prawdy dla kandydatów do bierzmowania. Koszt 30 zł. Początek w piątek o godz. 17.00 w SP w Aleksandrowie. Zakończenie w sobotę ok godz. 20.00. Spotkania formacyjne rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

 5. W sobotę odbędzie się zbiórka dla ministrantów i spotkanie dla oazy dzieci Bożych o godz. 9.30, Zbiórka dla ministrantów starszych w środę o godz. 18.00 w Górecku Kościelnym.

 6. 6 października organizujemy wyjazd do Warszawy na Spotkanie Stadion Młodych: włącz pełnię wiary. Wśród Gości będą: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner, ks. Dominik Chmielewski, ks. Krzysztof Kralka i inni. Koszt 70 zł. Ograniczona liczba miejsc zapisy w zakrystii.

 7. Od września w każdą 1 i 3 niedzielę miesiąca o godz. 11.00 będą organizowane katechezy przed sakramentem chrztu dla rodziców i chrzestnych. Natomiast w ostatnią niedzielę miesiąca również o godz. 11.00 będzie dzień skupienia dla narzeczonych.

 8. W październiku odbędzie się wyjazd na wycieczkę w Pieniny.

 9. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Górecka Starego.

 10. Wracając do domu można nabyć tygodnik Niedziela.

 11. Intencja na miesiąc wrzesień: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

 12. Intencje w są wywieszone w gablotce i na stronie.

O Autorze

Zobacz także:

Dodaj komentarz:

Back to Top